Aktualności 2

Aktualności 2

Organizatorzy


 

Jako praktykujący fizjoterapeuci, ciekawi coraz to nowych metod pracy z pacjentem mieliśmy dość jeżdżenia po Polsce w celu zwiększania swoich kompetencji. Wychodząc na przeciw własnej żądzy wiedzy i potrzebom Waszym i naszych przyjaciół w 2011 roku zorganizowaliśmy pierwsze szkolenie w Lublinie. Jako organizatorzy kursów wykorzystujemy nie tylko swoją wiedzę fizjoterapeutyczną, ale też umiejętności zdobyte na studiach o specjalności zarządzania w służbie zdrowia.

Do tej pory FIZJOACTIV z sukcesem zorganizowało setki szkoleń, co roku zwiększamy swoją ofertę o nowe, ciekawe pozycję. Dbamy o jakość naszych szkoleń, uzyskując Akredytacje, zapraszając wykładowców z rzetelną wiedzą i długoletnim doświadczeniem, wyposażając swoją siedzibę w coraz nowocześniejszy sprzęt. Staramy się, aby nasze kursy mijały Ci w przyjaznej, rodzinnej atmosferze pracy.

Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem. W zależności od tematyki kursu odpowiednią wiedzę znajdzie tu: fizjoterapeuta, osteopata, lekarz (również studenci wyżej wymienionych kierunków), aczkolwiek część naszej oferty szkoleniowej przeznaczona jest także dla: masażystów, terapeutów manualnych, instruktorów ruchowych, trenerów, nauczycieli, rodziców, pedagogów...

FIZJOACTIV to tylko sprawdzone i przydatne kursy i szkolenia.

 

                                                       Zapraszamy

                                 Martyna Mazurek-Sitarz  i   Karol Sitarz

 

 

 


W sprawie kursów prosimy o kontakt w godzinach 8.00-15.00.

BIURO:
tel. 781 178 441 - w sprawie ofert oraz dokumentacji dotacji BUR i KFS
tel. 507 537 573 - w sprawie współpracy

Katarzyna Wielgosz - organizacja szkoleń

Martyna Mazurek-Sitarz - właściciel

Karol Sitarz -właściciel

 

Rehabilitacja - tel. 507 537 573


e-mail biura: fizjoactiv@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek biuro Fizjoactiv nie pracuje. W poniedziałki w sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy.

 


 

 

Nasza siedziba mieści się na ul. Krochmalnej 3 w Lublinie. Do dyspozycji naszych kursantów pozostają 2 klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w stoły elektryczne i sprzęt

 

Co leczymy?

Rehabilitacja DZIECI i młodzieży
Rehabilitacja sportowa
Rehabilitacja stawów skroniowo-żuchwowych
Rehabilitacja pourazowa, pooperacyjna
Wady postawy, skoliozy
Rehabilitacja w ciąży
Terapia Czaszkowo-Krzyżowa
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com