POWIĘŹ- krótko i na temat

 

Czy o powięzi zostało powiedziane już wszystko? A może słyszałeś tak dużo sprzecznych informacji, że masz w głowie chaos?

Jak w tytule – podczas warsztatu będzie jasno, krótko i na temat. Poznasz również kilka ważnych faktów, o których na studiach fizjoterapeutycznych się nie dowiedziałeś.

Ale najważniejsza jest praktyka! Poznasz bezpieczne, skuteczne metody pracy z powięzią, do których potrzebujesz tylko otwartej głowy i własnych dłoni.

Poznasz techniki uniwersalne do zastosowania u pacjentów młodszych i starszych, ortopedycznych, neurologicznych, bólowych i u sportowców.

 


Warsztat skierowany jest do: fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów, osteopatów, techników fizjoterapii oraz studentów wymienionych kierunków.

 


Prowadzący: mgr Kamil Śnieciński

Ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia, absolwent 5-cio letniego podyplomowego cyklu kształcenia z zakresu Medycyny Osteopatycznej Akademii Osteopatii w Poznaniu. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje na MasterCourse’ach dla osteopatów. Na co dzień pracuje z pacjentami skarżącymi się na dolegliwości bólowe oraz wspomaga powrót organizmu do równowagi. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami w obrębie twarzoczaszki a szczególnie w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego. Przyjmuje pacjentów w Systema Centrum Zdrowia, prowadzi warsztaty i szkolenia dla fizjoterapeutów i osteopatów.


 

Cena:  150 PLN

Godziny zajęć:    15.30-18.30

Termin:    28.03.2020r.   UWAGA zmiana terminu   26.06.2020r. (pt) wolne miejsca

Miejsce:   Lublin

 


Część teoretyczna

Odbędzie się podczas trwania WEBINARU 21.04.2020r (darmowy dla uczestników warsztatu, prosimy o kontakt z biurem) lub dla osób zapisanych później w formie nagrania z webinaru.

W PRZYPADKU CHĘCI UCZESTNICTWA JEDYNIE W WEBINARZE, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA STRONIE

http://systema.com.pl/produkt/powiez-krotko-i-na-temat-21-04-2020-zapisy/

Znajomość treści webinaru obowiązuje wszystkich uczestników warsztatu. Dzięki opanowaniu tej wiedzy na warsztacie będzie możliwość przeznaczenia większej ilości czasu na praktykę.

Cel webinaru:
Spojrzymy na powięź z embriologicznego punktu widzenia, a więc jej początków formowania się w rozwijającym ludzkim organizmie.

Odpowiemy na pytania:
Jakiego rodzaju jest tkanką?
Czy w organizmie mamy inne struktury o podobnej budowie?
Jaką odgrywa rolę?
Jakie są jej funkcje w ciele człowieka?
Jaki ma wpływ na pozostałe systemy naszego ciała?
Jak blizna będzie ograniczała funkcję powięzi?

Czego się nauczysz?
Kluczowych zagadnień anatomicznych związanych z budową i funkcją powięzi.
Globalnego spojrzenia na system powięziowy oraz jego relacji z pozostałymi układami ludzkiego ciała.


Zgłoszenie na warsztat

O zakwalifikowaniu na warsztat decyduje przesłanie następujących dokumentów:

 1. Formularza zgłoszeniowego
 2. Kopii dyplomu potwierdzającego wykształcenie (nie dotyczy studentów I stopnia)
 3. Kopii wpłaty 150 zł na poniższy rachunek bankowy:
  Dane do przelewu:
  Fizjoactiv ul. Bursaki 17   20-150 Lublin
  Alior Bank nr konta:  22 2490 0005 0000 4500 9105 5725
  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko kursanta, nazwa  i termin warsztatu.

Powyższe dokumenty proszę przesłać jako załącznik na adres: fizjoactiv@gmail.com

Czas wpłynięcia maila i zaliczki będzie decydował o kolejności na liście uczestników warsztatu.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące kursów będą Państwo otrzymywać drogą elektroniczną na podane adresy e-mailowe. W związku z powyższym prosimy o uaktualnienie adresów e-mailowych i ich poprawne zapisywanie przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na kurs.

Informujemy, że przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres fizjoactiv@gmail.com jest równoznaczne z udzieleniem przez kursanta zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów niezbędnych do realizacji usług szkoleniowych przez firmy:

Karol Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 919 168 71 70

Martyna Mazurek-Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 716 26 76 079

Administratorzy danych przetwarzają dane do celów organizacji usług szkoleniowych.

Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/.

Przesłanie zgłoszenia na warsztat jest również równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu organizacji kursów FIZJOACTIV (dostępny w zakładce "przed kursem")

 

 

Zaburzenia pracy tarczycy są obecnie uznawane za jedne z najczęściej występujących schorzeń. Związane są ze złym funkcjonowaniem układu dokrewnego a przez to nieprawidłową produkcją hormonów. W terapii manualnej trzeba wziąć pod uwagę wszelkie możliwe powiązania tego gruczołu z innymi układami, strukturami czy narządami, które mogą negatywnie wpłynąć na jego funkcję. Terapia wisceralna w dysfunkcjach tarczycy jest wsparciem w procesie leczenia a techniki manualne przeprowadzone na podstawie dokładnej diagnostyki mają umożliwić powrót do prawidłowej równowagi pracy tarczycy.

Na warsztatach przedstawione będą następujące zagadnienia pod kątem terapii: anatomia i fizjologia tarczycy, znaczenie i funkcja gruczołu, objawy dysfunkcji, regulacja pracy tarczycy, powiązania z innymi narządami, techniki mobilizacyjne oraz edukacja pacjenta.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Nasi Partnerzy