Kursy Sport Kinesiology Taping BE fizjo ACTIV Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

Kursy

Fizjoactiv – Kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów. Organizujemy profesjonalne kursy doszkalające dla fizjoterapeutów i nie tylko.

Sport

Rehabilitacja sportowa. Jesteśmy przekonani, iż dzięki naszej terapii zapewnimy naszym pacjentom usługi najwyższej jakości, by nawet po najcięższej kontuzji mogli cieszyć się większą sprawnością, zdrowiem i zadowoleniem z życia.

Kinesiology Taping

Kinesiology taping. Metody terapii, jakie proponujemy naszym Pacjentom to obecnie najskuteczniejsze techniki stosowane w rehabilitacji.

BE fizjo ACTIV

                                 Cenrtum Szkoleniowe FIZJOACTIV powstało z myślą o aktywnych terapeutach Zapraszamy do skorzystania z kursów w naszej ofercie.

Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

 Organizowane przez nas szkolenia adresujemy do szerokiego grona specjalistów zajmujących się leczeniem narządu ruchu i pracą z ciałem.                                 

Jogiczny MASAŻ TAJSKI


 


 Kurs Jogicznego MASAŻU TAJSKIEGO


Zapraszamy na kurs na temat jogicznego MASAŻU TAJSKIEGO.
Masaż ten jest związany ze stylem z północnej Tajlandii, odnoszący się do przekazu takich mistrzów jak Pichest Boonthumme i Chaiyuth Priyasith z okręgu Chiang Mai. Szczególny nacisk jest położony na techniki mobilizacyjne i rozciągające, wysoko fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne, co w głównej mierze odróżnia go od południowego stylu Wat Pho.
Szkolenie kierujemy zarówno dla osób zawodowo zajmujących się masażem lub innymi formami terapii, jak i amatorów, chcących poznać podstawowe techniki akupresury, refleksologii, rozciągania, pracy z energią i oddechem, jakie oferuje tajski masaż jogiczny. Polecamy spotkanie wszystkim nauczycielom jogi, tańca, sztuk walki i trenerów, aby w skuteczny sposób pomagać swoim uczniom w pracy nad ciałem.

 


 

Cena: 2 100 PLN (cena obejmuje dwa zjazdy, nie ma możliwości uczestnictwa w tylko jednej części szkolenia)

Termin: 14-16.05.2019 I zjazd

            24-26.06.2019 II zjazd

Miejsce: LUBLIN, ul. Bursaki 17  Sala szkoleniowa FIZJOACTIV

 


 

Prowadzący:  Bartosz Bobkowski

Z wykształcenia etnograf i antropolog kultury. Terapie, które sprowadzał z daleka często są nowymi lub po raz pierwszy wprowadzanymi zabiegami do Polski. To, że są mało znane nie znaczy, że są nie skuteczne. W tej dziedzinie przyświeca mu idea, aby praktyka przemawiała za siebie. Zajmuje się terapią holistyczną i manualną w oparciu o naukę ajurwedy; wschodnie masaże i zabiegi, dietetykę i ćwiczenia, programy oczyszczające, wzmacniające, odchudzające, redukcji stresu, równoważące; konsultacje ajurwedyjskie.
W trakcie pobytu w UK i Tajlandii miał okazje praktykować bardzo stabilną i łagodną radża jogę w oparciu o metodę vivekananda research institute oraz tybetańską jogę thrul khor. Od 2007 praktykuje Asztanga Vinjasa Jogę w Mysore w Indiach.

W Tajlandii uczył się tradycyjnego masażu tajskiego nuat boran, którym się teraz głównie zajmuję. Prowadzi zabiegi, pokazy, szkolenia i warsztaty dla terapeutów i laików. Styl, w którym pracuję jest północną, dynamiczną formą tradycyjnego masażu tajskiego, zwaną też jogiczną. Swoją edukację zdobył podczas prywatnych sesji z nauczycielami tajskimi oraz w szkole „Sunshine Massage School” z Chiang Mai akredytowanej przez tajskie Ministerstwo Zdrowia i Edukacji, i będące częścią Międzynarodowego Towarzystwa Tajskiego Masażu Jogicznego.

W latach 2007-2010 w Indiach studiował ajurwedę i ajurwedyjskie techniki pracy z ciałem oraz tradycyjne kręgarstwo. Doskonale poznał techniki zabiegów ajurwedyjskich, techniki jogiczne w masażu ajurwedyjskich oraz masaże kalari, w tym szczególnie chavuti thirumal – kalaryjski ajurwedyjski masaż stopami, jeden z najbardziej efektywnych masaży ajurwedyjskich oraz nie mające równych techniki nastawiania i uwalniania z tradycyjnych zabiegów Kusti od Mysore Bone Setters. Do dziś współpracuje z ajurwedyjskim ośrodkiem Prajna Kuteera związanym z Swamy Vivekananda Research Institute Of Medical Sciences (R) Mysore, Karnataka, Indie.


 

Zgłoszenie na kurs

Uwaga ilość miejsc ograniczona!!!

O zakwalifikowaniu na kurs decyduje przesłanie następujących dokumentów:

  1. Formularza zgłoszeniowego
  2. Kopii wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł na poniższy rachunek bankowy:
    Dane do przelewu:
    Fizjoactiv ul. Bursaki 17   20-150 Lublin
    Alior Bank nr konta: 39 2490 0005 0000 4500 5993 5782
    Tytuł przelewu: Imię i nazwisko kursanta, nazwa i termin kursu.

Powyższe dokumenty proszę przesłać jako załącznik na adres: fizjoactiv@gmail.com

Czas wpłynięcia maila i zaliczki będzie decydował o kolejności na liście uczestników kursu.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje dotyczące kursów będą Państwo otrzymywać drogą elektroniczną na podane adresy e-mailowe. W związku z powyższym prosimy o uaktualnienie adresów e-mailowych i ich poprawne zapisywanie przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na kurs.

Informujemy, że przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres fizjoactiv@gmail.com jest równoznaczne z udzieleniem przez kursanta zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów niezbędnych do realizacji usług szkoleniowych przez firmy:

Karol Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 919 168 71 70

Martyna Mazurek-Sitarz FIZJOACTIV ul. Bursaki 17 20-150 Lublin nip 716 26 76 079

Administratorzy danych przetwarzają dane do celów organizacji usług szkoleniowych.

Dane są chronione zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych /Dz.U.Nr 133/97 poz 883/.

Przesłanie zgłoszenia na kurs jest również równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu organizacji kursów FIZJOACTIV (dostępny w zakładce "przed kursem")

 

 

Zbliżające się kursy

KURS TERAPII MANUALNEJ

I moduł

Odcinek lędźwiwy kręgosłupa, miednica, biodro, udo. Kliniczne aspekty układu moczowo-płciowego.

Przed kursem

Dla uczestników

Nasi Partnerzy