Kursy nie tylko dla fizjoterapeutów

FIZJOACTIV to kursy głównie dla fizjoterapeutów, lecz nie tylko...

Posiadamy w swojej ofercie killka szkoleń przeznaczonych dla każdego zainteresowanego tematyką kursu i szeroko pojętym funkcjonowaniem organizmu człowieka:

- Terapia CZASZKOWO-KRZYŻOWA wg. podejścia biodynamicznego (szkoła montrealska)

- ANATOMIA PALPACYJNA narządu ruchu

- ANATOMY TRAINS structure & function

- ZOGA multidimensional movument

- Kurs dla doradców noszenia - CLAUWI

 

 Część naszej oferty jest przeznaczona dla masażystów, różnych profesjii medycznych (stomatologów, położnych, lekarzy, psychologów)

 

Nowością skierowaną również do stomatologów jest  kurs: Terapia dysfunkcji stawów SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH. Wpływ pracy manualnej na funkcjonowanie tarczycy.

W ofercie znajdą coś dla siebie również ginekolodzy i położne uczestnicząc w kursie: Terapia manualna w GINEKOLOGII i okresie okołoporodowym a także kursy I i II stopnia Treningu dna miednicy BEBO

Kurs USG nzrządu ruchu i sonofeedback jest skierowany do wszystkich profesji medycznych w tym radiologów, techników radiologów, fizjoterapeutów, lekarzy.

Uczestnikiem kursu: Ocena neurorozwojowa dziecka oraz przykłady postępowania fizjoterapeutycznego mogą być poza fizjoterapeutami i lekarzami również rodzice, wychowawcy, nauczyciele, pedagodzy, logopedzi, pediatrzy i wszyscy pracujący z dziećmi.

Ponad to wszystkie kursy w naszej ofercie przeznaczone są dla fizjoterapeutów i lekarzy.

 

W przypadku pytań zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:
- przez facebooka
- telefonicznego lub
- mailowego fizjoactiv@gmail.com
- lub w trakcie trwania naszych kursów

 

Nasi Partnerzy